O nas

Warto żyć dla chwil, które pamiętamy całe życie. Uśmiech sprzed lat, uścisk dłoni ukochanej osoby, pierwszy pocałunek, dzień ślubu. Wiedzą o tym dobrze właściciele Pracowni Sukien Ślubnych "Diana".

Pracownia powstała w 1987 roku, jest firmą rodzinną z ponad 25-letnią tradycją.

Wiele lat współpracy z klientkami nauczyło nas, że każda Panna Młoda powinna być klejnotem dnia, staramy się aby klejnot ten otrzymał wspaniałą oprawę by lśnił najwspanialszym blaskiem ...

W naszym salonie poczujesz się wyjątkowo, gdyż w kameralnych warunkach można przymierzyć każdy model sukni ślubnej. Do Twojej dyspozycji będzie zespół wykwalifikowanych doradców. Dopasują oni model sukni ślubnej nie tylko do Twoich wyobrażeń, ale również w sposób, jaki podkreśli atuty Twojej urody i figury, gwarantuje to indywidualność i niepowtarzalność wzoru.

W każdy projekt wkładamy nie tylko zaangażowanie, ale i serce, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż w tym najpiękniejszym dniu Panna Młoda powinna czuć się pięknie i doskonale.

Tworząc suknie ślubne czerpiemy inspiracje z najnowszych trendów w modzie. Wykonujemy je z najlepszych materiałów, ponieważ o wyjątkowości kreacji decyduje szlachetność tkaniny oraz dbałość o detale.

Nasze suknie były ozdobą na wielu targach i pokazach. Reprezentowały region Warmii i Mazur we Włoszech (Aosta), ubieraliśmy finalistki wyborów Miss Warmii i Mazur. Kreacje naszego salonu były prezentowane podczas targów Kreatorzy Mody w Katowicach, oraz targach w Toruniu, Gdańsku i Tczewie. Co roku nową kolekcje przedstawiamy na targach Bajkowy Świat w Olsztynie.